
Радіатор охолодження AUDI A 6/S 6 (C6) (04-)2.7 TDi (вир-во Nissens). (60233A)
8 192 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913561119[-561119]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60233A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: AI2236 (Two ways);
NRF: 58360 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: AI2236 (Two ways);
NRF: 58360 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: AI2236 (Two ways);
NRF: 58360 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: AI2236 (Two ways);
NRF: 58360 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60233A |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 677 мм |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 192 ₴

