
Радіатор охолодження NISSAN X-TRAIL (T31) (07-) (вир-во Nissens). (67365)
7 883 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6913559046[-559046]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 67365.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: DN2292 (Two ways);
NRF: 53761 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: DN2292 (Two ways);
NRF: 53761 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: DN2292 (Two ways);
NRF: 53761 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: DN2292 (Two ways);
NRF: 53761 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67365 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 688 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 883 ₴

