
Радіатор охолодження INFINITI FX 35 (вир-во Nissens). (68119)
7 865 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6913559126[-559126]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 68119.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68119 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 738 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 865 ₴

