
Радіатор охолодження двигуна (RAD + CON) RENAULT CLIO/ MODUS 04- (Van Wezel). (4300M500)
7 825 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-46001504196[-1504196]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 4300M500.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: RTM500 (Two ways);
NRF: 350057 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: RTM500 (Two ways);
NRF: 350057 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: RTM500 (Two ways);
NRF: 350057 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: RTM500 (Two ways);
NRF: 350057 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4300M500 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 825 ₴

