
Радіатор охолодження MERCEDES E-CLASS W 210 (95-) (вир-во Nissens). (62691A)
7 818 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6400497378[-497378]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62691A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MSA2214 (Two ways);
NRF: 58100 (Two ways);
Van Wezel: 30002191 (Two ways);
Van Wezel: 30002189 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MSA2214 (Two ways);
NRF: 58100 (Two ways);
Van Wezel: 30002191 (Two ways);
Van Wezel: 30002189 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MSA2214 (Two ways);
NRF: 58100 (Two ways);
Van Wezel: 30002191 (Two ways);
Van Wezel: 30002189 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MSA2214 (Two ways);
NRF: 58100 (Two ways);
Van Wezel: 30002191 (Two ways);
Van Wezel: 30002189 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62691A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 489 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 818 ₴

