
Радіатор охолодження двигуна AUDI A 3/S 3/ SKODA OCTAVIA III (5E) (13-) (вир-во Nissens). (65302)
7 742 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900981475[-981475]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 65302.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2336 (Two ways);
NRF: 58437A (Two ways);
NRF: 58437 (Two ways);
Van Wezel: 58002336 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2336 (Two ways);
NRF: 58437A (Two ways);
NRF: 58437 (Two ways);
Van Wezel: 58002336 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2336 (Two ways);
NRF: 58437A (Two ways);
NRF: 58437 (Two ways);
Van Wezel: 58002336 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2336 (Two ways);
NRF: 58437A (Two ways);
NRF: 58437 (Two ways);
Van Wezel: 58002336 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65302 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 742 ₴


