
Вентилятор радіатора BMW (4pin) (вир-во Nissens). (85421)
7 403 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-5400497309[-497309]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість контактів у роз'ємі: 4
Каталожний номер: 85421.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW7509 (Two ways);
NRF: 47029 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW7509 (Two ways);
NRF: 47029 (Two ways);
Каталожний номер: 85421.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW7509 (Two ways);
NRF: 47029 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW7509 (Two ways);
NRF: 47029 (Two ways);
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85421 |
| Виробник | Nissens |
| Діаметр | 398 мм |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Кількість контактів | 4 |
| Кількість лопатей | 10 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Споживана потужність | 318 Вт |
| Тип | Вентилятор |
| Тип вентилятора | Одинарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 403 ₴

