
Радіатор охолодження HONDA CR-V (RE) (06-) 2.4 i 16V (вир-во Nissens). (68139)
7 149 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6913559130[-559130]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 68139.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HD2269 (Two ways);
NRF: 58469 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HD2269 (Two ways);
NRF: 58469 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HD2269 (Two ways);
NRF: 58469 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HD2269 (Two ways);
NRF: 58469 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68139 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 728 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 149 ₴

