
Радіатор кондиціонера NISSAN MICRA 2/03>11 K12 (Van Wezel). (1300M370)
6 966 ₴
- В наявності
- Код: OM-46001510892[-1510892]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 1300M370.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1300M370 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 966 ₴

