
Радіатор охолодження OPEL OMEGA B (94-) 2.0-3.0 (вир-во Nissens). (63072A)
5 804 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900151170[-151170]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 63072A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OLA2202 (Two ways);
NRF: 519689 (Two ways);
NRF: 509689 (Two ways);
Van Wezel: 37002202 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OLA2202 (Two ways);
NRF: 519689 (Two ways);
NRF: 509689 (Two ways);
Van Wezel: 37002202 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OLA2202 (Two ways);
NRF: 519689 (Two ways);
NRF: 509689 (Two ways);
Van Wezel: 37002202 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OLA2202 (Two ways);
NRF: 519689 (Two ways);
NRF: 509689 (Two ways);
Van Wezel: 37002202 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63072A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 652 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 804 ₴

