
Радіатор охолодження HYUNDAI MATRIX (FC) (01-) MT (вир-во Nissens). (67481)
5 828 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6913559052[-559052]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 67481.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA283080 (Two ways);
AVA COOLING: HY2097 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213110400 (Two ways);
Van Wezel: 82002097 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA283080 (Two ways);
AVA COOLING: HY2097 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213110400 (Two ways);
Van Wezel: 82002097 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA283080 (Two ways);
AVA COOLING: HY2097 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213110400 (Two ways);
Van Wezel: 82002097 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA283080 (Two ways);
AVA COOLING: HY2097 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213110400 (Two ways);
Van Wezel: 82002097 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67481 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 360 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 618 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 828 ₴

