
Радіатор охолодження FORD TRANSIT (EY) (94-) 2.5 D (вир-во Nissens). (62241A)
5 790 ₴
- В наявності
- Код: OM-5800151132[-151132]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62241A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62241A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 329 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 ₴

