
Радіатор охолодження BMW 5 E39 (95-)/ 7 E38 (94-) (вир-во Nissens). (60648A)
5 538 ₴
- В наявності
- Код: OM-5400151100[-151100]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60648A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 55321 (Two ways);
Van Wezel: 06002233 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 55321 (Two ways);
Van Wezel: 06002233 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 55321 (Two ways);
Van Wezel: 06002233 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 55321 (Two ways);
Van Wezel: 06002233 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60648A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 538 ₴

