
Радіатор масляний Audi A4/А5/А6/А7/А8/Q5/Q7/VW TOUAREG 06/18 + (вир-во Nissens). (90852)
5 504 ₴
- В наявності
- Код: OM-69001406921[-1406921]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90852.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
FEBI BILSTEIN: 106498 (Two ways);
NRF: 31791 (Two ways);
Van Wezel: 03012713 (Two ways);
Все Кросс-коды:
FEBI BILSTEIN: 106498 (Two ways);
NRF: 31791 (Two ways);
Van Wezel: 03012713 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
FEBI BILSTEIN: 106498 (Two ways);
NRF: 31791 (Two ways);
Van Wezel: 03012713 (Two ways);
Все Кросс-коды:
FEBI BILSTEIN: 106498 (Two ways);
NRF: 31791 (Two ways);
Van Wezel: 03012713 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90852 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 89 мм |
| Довжина ядра радіатора | 182 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 504 ₴



