
Радіатор охолодження HYUNDAI TUCSON (JM) (04-) 2.0 CRDi (вир-во Nissens). (67486)
5 254 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913559056[-559056]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 67486.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA283086 (Two ways);
AVA COOLING: HY2126 (Two ways);
Van Wezel: 82002126 (Two ways);
Van Wezel: 83002132 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA283086 (Two ways);
AVA COOLING: HY2126 (Two ways);
Van Wezel: 82002126 (Two ways);
Van Wezel: 83002132 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA283086 (Two ways);
AVA COOLING: HY2126 (Two ways);
Van Wezel: 82002126 (Two ways);
Van Wezel: 83002132 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA283086 (Two ways);
AVA COOLING: HY2126 (Two ways);
Van Wezel: 82002126 (Two ways);
Van Wezel: 83002132 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67486 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 254 ₴

