
Радіатор масляний Audi Q7 06 + (вир-во Nissens). (91226)
5 252 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-69131495067[-1495067]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 91226.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 03013719 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 03013719 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 03013719 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 03013719 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91226 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 81 мм |
| Довжина ядра радіатора | 178 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.9 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 252 ₴


