
Радіатор охолодження HYUNDAI i30, ELANTRA 1,4/1,6 AT (вир-во Nissens). (67076)
5 234 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6913558993[-558993]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
розріз на рамці це тепловий розріз, який робе Nissens.
Каталожний номер: 67076.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HYA2180 (Two ways);
Van Wezel: 82002180 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HYA2180 (Two ways);
Van Wezel: 82002180 (Two ways);
Каталожний номер: 67076.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HYA2180 (Two ways);
Van Wezel: 82002180 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HYA2180 (Two ways);
Van Wezel: 82002180 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67076 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 234 ₴

