
Радіатор охолодження MAZDA 6 1.8i/2.0i(вир-во Van Weze). (27002227)
5 186 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-63131124275[-1124275]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 27002227.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27002227 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 726 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 186 ₴

