
Радіатор охолодження SUZUKI GRAND VITARA (вир-во Nissens). (64159)
5 011 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913558733[-558733]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 64159.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA143033 (Two ways);
AVA COOLING: SZ2047 (Two ways);
NRF: 53289 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA143033 (Two ways);
AVA COOLING: SZ2047 (Two ways);
NRF: 53289 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA143033 (Two ways);
AVA COOLING: SZ2047 (Two ways);
NRF: 53289 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA143033 (Two ways);
AVA COOLING: SZ2047 (Two ways);
NRF: 53289 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64159 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 425 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 526 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 011 ₴

