
Радіатор охолодження OPEL VECTRA (2002-) (вир-во Nissens). (630789)
4 965 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-46001381143[-1381143]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 630789.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OLA2462 (Two ways);
AVA COOLING: OL2462 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OLA2462 (Two ways);
AVA COOLING: OL2462 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OLA2462 (Two ways);
AVA COOLING: OL2462 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OLA2462 (Two ways);
AVA COOLING: OL2462 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 630789 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 965 ₴

