
Радіатор охолодження HYUNDAI ELANTRA/KIA CERATO (2011) (вир-во Nissens). (675014)
4 787 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-69131334606[-1334606]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 675014.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53172 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53172 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53172 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53172 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 675014 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 553 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 787 ₴

