
Радіатор охолодження Mazda 626 седан IV (GE) (вир-во Nissens). (62392A)
4 937 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6913561244[-561244]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62392A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA273048 (Two ways);
AVA COOLING: MZ2027 (Two ways);
Van Wezel: 27002027 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA273048 (Two ways);
AVA COOLING: MZ2027 (Two ways);
Van Wezel: 27002027 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA273048 (Two ways);
AVA COOLING: MZ2027 (Two ways);
Van Wezel: 27002027 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA273048 (Two ways);
AVA COOLING: MZ2027 (Two ways);
Van Wezel: 27002027 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62392A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 328 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 937 ₴

