
Радіатор охолодження BMW F20/F30 2.0/2.8/3.5i (вир-во Van Wezel). (06002447)
4 778 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131272842[-1272842]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 06002447.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW2447 (Two ways);
Nissens: 60817 (Two ways);
NRF: 58413 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW2447 (Two ways);
Nissens: 60817 (Two ways);
NRF: 58413 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW2447 (Two ways);
Nissens: 60817 (Two ways);
NRF: 58413 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW2447 (Two ways);
Nissens: 60817 (Two ways);
NRF: 58413 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 06002447 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 346 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 778 ₴

