
Радіатор масляний MERCEDES C-CLASS W 204 (07-)(вир-во Nissens). (90784)
4 729 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131208751[-1208751]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90784.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
PIERBURG: 7.09269.45.0 (Two ways);
Van Wezel: 30013701 (Two ways);
Все Кросс-коды:
PIERBURG: 7.09269.45.0 (Two ways);
Van Wezel: 30013701 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
PIERBURG: 7.09269.45.0 (Two ways);
Van Wezel: 30013701 (Two ways);
Все Кросс-коды:
PIERBURG: 7.09269.45.0 (Two ways);
Van Wezel: 30013701 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90784 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 41 мм |
| Довжина ядра радіатора | 272 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 113 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 729 ₴

