
Радіатор охолодження TOYOTA AVENSIS (T22) (97-) 2.0 i 16V (вир-во Nissens). (64783A)
4 715 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913561468[-561468]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 64783A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53267 (Two ways);
Van Wezel: 53002239 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53267 (Two ways);
Van Wezel: 53002239 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53267 (Two ways);
Van Wezel: 53002239 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53267 (Two ways);
Van Wezel: 53002239 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64783A |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 325 мм |
| Ширина ядра радіатора | 655 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 715 ₴

