
Радіатор охолодження двигуна BMW5(E36)/7(E39) MT 94-98 (Van Wezel). (06002170)
4 628 ₴
- В наявності
- Код: OM-4600693012[-693012]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 06002170.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW2176 (Two ways);
Nissens: 60752A (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW2176 (Two ways);
Nissens: 60752A (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW2176 (Two ways);
Nissens: 60752A (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW2176 (Two ways);
Nissens: 60752A (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 06002170 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 628 ₴

