
Радіатор охолодження MERCEDES SPRINTER W906 06>18 (Van Wezel). (58002271)
4 140 ₴
- В наявності
- Код: OM-46001389804[-1389804]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 58002271.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MS2444 (Two ways);
Nissens: 67156A (Two ways);
NRF: 53885 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MS2444 (Two ways);
Nissens: 67156A (Two ways);
NRF: 53885 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MS2444 (Two ways);
Nissens: 67156A (Two ways);
NRF: 53885 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MS2444 (Two ways);
Nissens: 67156A (Two ways);
NRF: 53885 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58002271 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴

