
Радіатор кондиціонера TRANSIT 2.2TDCi (вир-во Van Wezel). (18015703)
4 511 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131385782[-1385782]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 18015703.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FD5675D (Two ways);
Nissens: 940330 (Two ways);
NRF: 350405 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FD5675D (Two ways);
Nissens: 940330 (Two ways);
NRF: 350405 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FD5675D (Two ways);
Nissens: 940330 (Two ways);
NRF: 350405 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FD5675D (Two ways);
Nissens: 940330 (Two ways);
NRF: 350405 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18015703 |
| Виробник | Van Wezel |
| Діаметр вихідного отвору | 18.3 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 460 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 511 ₴

