
Радіатор масляний CHEVROLET CRUZE (2009) (вир-во Nissens). (91165)
4 490 ₴
- В наявності
- Код: OM-69001405923[-1405923]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 91165.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: CR3143 (Two ways);
Van Wezel: 07003143 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: CR3143 (Two ways);
Van Wezel: 07003143 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: CR3143 (Two ways);
Van Wezel: 07003143 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: CR3143 (Two ways);
Van Wezel: 07003143 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91165 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 83 мм |
| Довжина ядра радіатора | 189 мм |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 490 ₴

