
Радіатор охолодження MITSUBISHI COLT, SMART FORFOUR (вир-во Nissens). (68183)
5 101 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913559146[-559146]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 68183.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 32002172 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 32002172 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 32002172 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 32002172 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68183 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 639 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 101 ₴

