
Радіатор кондиціонера iX35 1.7 CRDi 09/10- (вир-во Van Wezel). (82005280)
4 157 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131272886[-1272886]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 82005280.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HY5280D (Two ways);
Nissens: 940353 (Two ways);
NRF: 35999 (Two ways);
Valeo: 814494 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HY5280D (Two ways);
Nissens: 940353 (Two ways);
NRF: 35999 (Two ways);
Valeo: 814494 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HY5280D (Two ways);
Nissens: 940353 (Two ways);
NRF: 35999 (Two ways);
Valeo: 814494 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HY5280D (Two ways);
Nissens: 940353 (Two ways);
NRF: 35999 (Two ways);
Valeo: 814494 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82005280 |
| Виробник | Van Wezel |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 496 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 157 ₴

