
Радіатор масляний FORD CONNECT (2002) в зборі (вир-во Nissens). (90706)
4 090 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131401024[-1401024]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90706.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FD3686H (Two ways);
NRF: 31193 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FD3686H (Two ways);
NRF: 31193 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FD3686H (Two ways);
NRF: 31193 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FD3686H (Two ways);
NRF: 31193 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90706 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 200 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.5 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 090 ₴

