
Радіатор кондиціонера JEEP GRAND CHEROKEE 05>10 (вир-во Van Wezel). (21005045)
3 931 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131370328[-1370328]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 21005045.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Nissens: 94931 (Two ways);
NRF: 35920 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Nissens: 94931 (Two ways);
NRF: 35920 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Nissens: 94931 (Two ways);
NRF: 35920 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Nissens: 94931 (Two ways);
NRF: 35920 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21005045 |
| Виробник | Van Wezel |
| Призначення | Для автомобілів з масляним радіатором |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 593 мм |
| Ширина ядра радіатора | 461 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 931 ₴

