
Світильник точковий BIOM SP-G06R-B-AL накладний для лампи GX53 (алюміній) круглий чорний
166,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01982s |25623 КорЯ86
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник точковий BIOM SP-G06R-B-AL накладний для лампи GX53 (алюміній) круглий чорний
Зверніть увагу, що лампа в комплект не входить!
Розміри (ДхВ), мм: 84x70
Цоколь лампи: GX53
Тип лампи: GX53
Комплектація: світильник з патроном, монтажний комплект (дюбелі, шурупи), інструкція, коробка
⚠️Ціну вказано за одну одиницю товару. Множинні зображення, зображення способа пакування чи фасування або комбінації зображень одиниці товару (в тому числі, але не обмежуючись комбінацією зображень прикладів застосування, використання та поєднаяння із супутніми товарами/пристроями/приладами/засобами) використовуються для всебічної візуалізації зовнішнього вигляду, особливостей чи відмінностей, функціональності чи сфери його застосування, типу та/або способу пакування, але не обмежуючись вказаним вище.
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інший тип цоколя | GX5.3, GX53 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 84 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,50 ₴






