
Блок живлення BIOM Professional DC12 60W BPX-12-60 5А
328,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01963s |ТЯ37 24488 /MX
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення BIOM Professional DC12 60W BPX-12-60 5А
Характеристики
| Бренд | BIOM |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Струм на виході | 5 A |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Робоча напруга | AC 180-265 V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Розмір | 138x36x24 |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36 м |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Наявність амперметра | Ні |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне керування | Ні |
| Захист від перезавантаження | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,50 ₴



