
Блок живлення BIOM (OEM) DC12 72W 6А LTR-72-12 stick ультратонкий
285,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01942s|Б1Я90 19649 /MX
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 72 W |
| Струм на виході | 6 A |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Розмір | 376×18×18 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 12 м |
⚠️Виробник може вносити зміни до способу упаковки, дизайну, компонування та конструкції виробу без попереднього повідомлення без зміни вихідних електричних параметрів виробу
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 6 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанційне управління | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,20 ₴




