
Світильник світлодіодний Biom VL-R3W-4-W 3 Вт круглий 4500К білий
98,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02011s | 25752 Ш
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний Biom VL-R3W-4-W 3 Вт круглий 4500К білий
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom VL-R3W-4-W 3Вт круглий 4500К білий |
|---|---|
| Потужність | 3 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 4500 K (Біле світло) |
| Еквівалентна потужність | 27 W |
| Робоча напруга | AC 220-240 V |
| Світловий потік | 180 Lm |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | Ø73x20 мм |
| Розмір посадковий | 60 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту | IP20 |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Коло |
✔️ Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 180 лм |
| Світловіддача | 60 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.052 г |
| Глибина врізного отвору | 20 мм |
| Діаметр | 73 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98,60 ₴




