
Світлодіодна лінійка з вимикачем LBB-220-030-5-4 5Вт 4500К 300mm AC 220 IP33 матова
64,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02020s | 21611 Б1Я41
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лінійка з вимикачем LBB-220-030-5-4 5Вт 4500К 300mm AC 220 IP33 матова
Характеристики
| Назва | Світлодіодна лінійка з вимикачем LBB-220-030-5-4 5Вт 4500К 300mm AC 220 IP33 матова |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 72 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 400 Lm |
| Температура світла | 4500 K (Біле світло) |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Розмір | 18х10х323 мм |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Клас захисту | IP33 |
| Термін служби | 25000 ч |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна лінійка 220 вольт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 323 мм |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 4500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,40 ₴





