
Світлодіодний прожектор AREAL 10W PR-10 6200К 220V IP65 Економ
89,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01986s | 22308 ТЯ62
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Назва | Світлодіодний прожектор AREAL 10W PR-10 6200К 220V IP65 |
|---|---|
| Потужність | 10 W (потужніть 80%) |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Клас захисту | IP65 |
| Габаритний розмір, мм | 95x65x24 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Робоча напруга | AC 180-265 V |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип світлодіодів | SMD |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 180-265 |
| Світловий потік | 800 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6200K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 65 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,20 ₴




