
Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-02B max 1200Вт 180°, настінний. Чорний
від 253,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01649s |18915 Б1Я74
- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
Інфрачервоний датчик руху BIOM IRM-02B max 1200Вт 180°, настінний, Чорний
2 роки гарантії
Клас захисту IP44
Максимальна потужність 1200 Вт
Освітленість 10-2000 Люкс
Затримка 10 -7 хв.
Кут виявлення 180 °
Відстань 12 м (t<24°C)
Висота встановлення 1,8м – 2,5м
Діапазон робочий температур -20 ° C ... +40 ° C
Напруга 220-240в
Датчик освітленості ТАК
Налаштування чутливості ТАК
Налаштування часу затримки ТАК
Налаштування порога освітленості ТАК
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Довжина | 156 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальна робоча відстань | 12 мм |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Мінімальна робоча відстань | 2 мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Способи установки | Підвісний, Вертикальний, Настінний, Всередині приміщень |
| Кут огляду | 180 град. |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: від 253,90 ₴






