
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 5V; 2835\120; IP20; Series "S", Білий (5500-6000К) 1 метр
78,75 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 01664s |311003 Б2Я08 /MX
- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S" являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S":
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурне підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S":
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
Ціну вказно за 1 метр!
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 упаковка) | ||
|---|---|---|---|
| Виробник | PROLUM | ||
| Виробник світлодіодів | EPISTAR | ||
| Серія | "S" | ||
| Тип товару | Світлодіодна стрічка | ||
| Тип світлодіода | SMD 2835 | ||
| CRI | 75% | ||
| Колір | Білий (5500-6000К) | ||
| Споживана потужність | 10 Вт\метр | ||
| Сила тока | 2.00 А\метр | ||
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр | ||
| Яркость на светодиод | 20-22 Lm\LED | ||
| Світловий потік | 1200 Лм/м | ||
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) | ||
| Робоча напруга | 5V | ||
| Колір підкладки (плати) | Біла | ||
| Упаковка | 5м | ||
| Робоча температура | -25 до 40 °C | ||
| Кут розсіювання | 120° | ||
| Кратність різання | 0,8 см (1 світлодіод) | ||
| Ширина ленты | 8 мм | ||
| Розміри | 8х5000 мм | ||
| Строк служби LED | 40,000 годин | ||
| Гарантія | 12 місяців | tr>||
| Країна виробника товару | Китай |
⚠️Ціну вказано за одну одиницю товару. Множинні зображення, зображення способа пакування чи фасування або комбінації зображень одиниці товару використовуються для всебічної візуалізації зовнішнього вигляду, особливостей чи відмінностей, функціональності чи сфери його застосування, типу та/або способу пакування, але не обмежуючись вказаним вище.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 5500K |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 5 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>75 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 0.8 см |
| Світловий потік | 900 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 2 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Яскравість на світлодіод | 20-22 Lm\LED |
| Упаковка | 5 м 1(1 паковання) |
| Споживана потужність | 12 Вт/метр |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Одиниці виміру | м |
| <b>Код товару</b> | 311003 |
| Кратність різання | 0,8 см (1 світлодіод) |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Серія | "S" |
| Розміри | 8х5000 мм |
| Робоча напруга | 5V |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| Кратність | 5 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
- Ціна: 78,75 ₴/м






