
Світлодіодна лампа Biom BT-597 12 Вт GX53 4500К матова
48,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01901s |BT-597 К
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Потужність
12 W
Еквівалентна потужність
75 W
Тип цоколя
GX53div>
Робоча напруга
175-265 V
Температурний режим експлуатації,°С
-40-
Світловий потік
1080 Lm
Температура світла
4500 K
Колір світла
Нейтральне світло
Світлова віддача
90 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra
80
Тип розсіювача
Матовий (Frosted)
Кут освітлення, °
120
Розмір
75х27,5 мм
Клас захисту
IP20
Особливості
Денного світла
Країна бренду
Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна колірна температура | 4500 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Струм споживання | 90 мА |
| Кут свічення | 120 град. |
| Форма лампочки | Кругова |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | GX53 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1080 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48,40 ₴


