
Світильник світлодіодний Biom HB-R36W-5 36w круглий 5000К
331,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01918s |23853 КорЯ86
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom HB-R36W-5 36w круглий 5000К |
|---|---|
| Потужність | 36 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світловий потік | 3600 Lm |
| Світлова віддача | 100 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Номінальний струм | 273 mA |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 220x36 |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | - |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Коло |
| Тип світлодіодів | SMD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 220 см |
| Висота | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Димер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,70 ₴


