
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 5V; 2835\120; IP20; Series "S", Нейтральний-Білий (3800-4300K)
74,70 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02124s | 311005 Б2Я05
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S" являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S":
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурне підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S":
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 5 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>75 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 0.8 см |
| Світловий потік | 900 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 2 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Колір | Нейтральний-Білий (3800-4300K) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Яскравість на світлодіод | 20-22 Lm\LED |
| Упаковка | 5 м 1(1 паковання) |
| Споживана потужність | 12 Вт/метр |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Одиниці виміру | м |
| <b>Код товару</b> | 311005 |
| Кратність різання | 0,8 см (1 світлодіод) |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Серія | "S" |
| Розміри | 8х5000 мм |
| Робоча напруга | 5V |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| Кратність | 5 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74,70 ₴/м



