
Адаптер живлення PROLUM 9V, 18W, 2.0А, Series "P"
130,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02112s | 231001 Б2Я78
- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
Адаптер живлення PROLUM 9V Series "P" – це імпульсний блок живлення з пасивним охолодженням, який призначається для перетворення електрики з мережі 220В на стабільний струм 9В. Блоки 9В являються універсальними і підходять абсолютно для всього обладнання, яке потребує такої напруги, наприклад, блоки живлення для світлодіодної стрічки. Окремо можна відзначити адаптери живлення USB, що робить підключення ще більш простим та зручним.
Індекс захисту – IP20, тому не підходить для використання на вулиці, а виключно всередині приміщення. Але при цьому витримує роботу в широкому діапазоні температур від -25 до +40 градусів за Цельсієм. Передбачено захист від перевантаження та від короткого замикання. Має компактні розміри, тому можна встановити в будь-якому зручному місці.
Відповідає міжнародним стандартам ROHs, CE. Використовувалися якісні матеріали та контроль на всіх стадіях виробництва, що гарантує тривалий термін служби. Гарантія від виробника – 1 рік.
Ключові особливості адаптера живлення PROLUM 9V Series "P"
-
Блоки живлення універсальними для всього обладнання з відповідним споживанням.
-
Гарантують стабільну електрику, тому виключено пошкодження підключеного обладнання.
-
Є модифікації для підключення через USB, тому ви знайдете відповідне рішення для себе.
-
Блок живлення може працювати із вхідною напругою від 110 до 240 вольт.
-
Має невеликий індекс захисту – IP20, але може функціонувати в широкому діапазоні температур.
-
Є захист від короткого замикання та перевантаження, що підвищує безпеку експлуатації.
-
Виготовлено адаптер живлення виключно з якісних матеріалів та із застосуванням інновацій.
-
Має компактні розміри, тому при підключенні не виникне жодних складнощів.
-
Власне виробництво дає змогу пропонувати клієнтам блоки 5В на вигідних умовах.
І це лише мала частина переваг, які має адаптер живлення на 9В, який ви можете придбати у нас у магазині. Якщо у вас виникли додаткові питання або ви хочете купити блок живлення на 9В, вам потрібно буде вибрати відповідну модель та оформити покупку, або зателефонуйте нам.
У каталозі лише сертифікований товар високої якості. Список моделей стабільно доповнюється новими рішеннями. Доставку здійснюємо по всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.84 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Наявність амперметра | Ні |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниці виміру | шт. |
| Тип корпусу | Мережеві адаптери |
| <b>Код товару</b> | 231001 |
| Вихідний струм | 2 А |
| Тип товару | Блок живлення |
| Серія | "P" |
| Розміри ДхШхВ | 80х50х70 мм |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Підстроювання вихідної напруги | Немає |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Довжина дроту | 90 см |
| Розмір роз'єму живлення | 5,5х2,5мм |
| Сила струму (А) | 2.0А |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегрівання, Захист від перенапруги |
| Дистанційне керування | Ні |
| Захист від перезавантаження | Ні |
- Ціна: 130,50 ₴

