
Акумулятор свинцево-кислотний Videx 6FM9 12V/9Ah color box 1
1 430,80 ₴
- В наявності
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свинцево-кислотні акумулятори відмінно працюють при високих струмах навантаження і зручні для використання в пристроях, які вимагають постійного і безперебійного джерела енергії. Зазвичай використовуються в системах охоронної сигналізації, джерелах безперебійного живлення, автономних системах живлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 9000 |
| Артикул | 6FM9 1CB |
| Вага | 2.4кг кг |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Максимальний заряд, mA | 2700 |
| Мoдель | 6FM9 |
| Напруга | 12 V В |
| Розміри | 151mm х 65mm х 94mm |
| Штрих-код | 4820118298009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430,80 ₴


