
Колодка гальмівна диск. RANGE ROVER III (LM), VW TOUAREG передн. (вир-во BREMBO)
4 889 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-69001337218[-1337218]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: Brembo
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Номер WVA: 24098
GTIN: 8020584062593
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 77
Ширина
мм: 132
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація: без приладдя
Товщина
мм: 17
Кількість в упаковці: 1 компл (L148xW91xH85)
Висота пакування
см: 85
Ширина пакування
см: 91
Довжина пакування
см: 148
Вага
кг: 2.45
Об'ємна вага: 0.29
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 85 110 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 77 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 132 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 889 ₴

