
Колодка гальмівна диск. BMW X3 20 DX, 20IX, BIS 10/11-, X3 35IX (F25) 2011 - передн. (вир-во BREMBO)
3 299 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46351339507[-1339507]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: Bosch
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Номер WVA: 25199
Номер WVA: 25200
GTIN: 8020584102695
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 70
Ширина
мм: 148
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Додаткова інформація: без приладдя
Товщина
мм: 19
Кількість в упаковці: 1 компл (L170xW120xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 170
Вага
кг: 2.13
Об'ємна вага: 0.46
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 06 075 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, X3 |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴

