
Колодка гальмівна диск. VW TOUAREG задн. (вир-во TRW). (GDB1722)
2 515 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-69352055[-90911]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: GDB1722
Обмеження виробника: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Гальмівна система: не для вуглецево-керамічних гальмівних дисків
Гальмівна система: тільки у поєднанні зі сталевими гальмівними дисками
GTIN: 3322937578290
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 70,3
Ширина
мм: 86,8
Товщина
мм: 16,3
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01708/028
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW120xH60)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 1.15
Об'ємна вага: 0.14
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1722 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 70.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Товщина | 16.3 мм |
| Ширина | 86.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 515 ₴

