
Колодки гальмівні дискові передні Ford Transit V 19- (вир-во Blue Print). (ADF124211)
2 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-69001340967[-1340967]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADF124211
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 16,3
GTIN: 5057746011345
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 66
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація: з матеріалами для навісного монтажу
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 шт. (L200xW130xH100)
Висота пакування
см: 100
Ширина пакування
см: 130
Довжина пакування
см: 200
Вага
кг: 2.65
Об'ємна вага: 0.65
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADF124211 |
| Виробник | Blue Print |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 172 мм |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Ширина | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴

